ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА ОБЛАСТІ! СВОЄЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

25.03.2020 20:17:00
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ТА ОБЛАСТІ! СВОЄЧАСНО СПЛАЧУЙТЕ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

З 01 січня 2020 року набрала чинності частина першої статті 26 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», яка передбачає застосування пені за кожен день прострочення оплати за комунальні платежі.

Враховуючи ситуацію, що склалася в Україні із загрозою поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та із впровадженням карантинних заходів, Верховною Радою України дію частини першої статті 26 зупинено до 1 липня 2020 року, а отже до 01 липня призупиняється нарахування пені. Але ОБОВ’ЯЗОК ЗДІЙСНЮВАТИ ОПЛАТИТУ ЗА СПОЖИТІ ПОСЛУГИ ВЧАСНО ЗАКОН НЕ ПРИПИНЯЄ І НЕ СКАСОВУЄ!

Тому, шановні громадяни! Від своєчасної оплати послуг залежить якість обслуговування у Ваших будинках, чистота, затишок та стабільність енергопостачання. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ ЗДІЙСНЮВАТИ СВОЄЧАСНУ ОПЛАТУ ЗА НАДАНІ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ ТА СПОЖИТІ ЕНЕРГОНОСІЇ!

Просимо усіх поставитися із розумінням до ситуації, що склалася, утримайтеся від відвідування пунктів прийому споживачів підприємств-надавачів послуг, а всі питання вирішуйте у телефонному режимі та режимі он-лайн.

Інформація стосовно стану оплати, нарахувань та інших питань можна отримати на офіційних сторінках підприємств-надавачів послуг.

Велике прохання до громадян, хто має можливість допомогти літнім пенсіонерам, самотнім, незахищеним верствам населення сплатити вчасно за комунальні послуги дистанційно через онлайн-ресурси та мобільні додатки до смартфонів.

Сплачуйте комунальні послуги в інтернеті – це зручно і вигідно. Не потрібно йти на пошту або в банк, стояти в черзі до кас, платити десятки гривень комісії!

 

Будьте здорові!

Корисні посилання