Шановні забудовники Херсонщини! Запрошуємо до участі у державній програмі "Доступне житло"

10.11.2017 08:31:30
Шановні забудовники Херсонщини!  Запрошуємо до участі у державній програмі "Доступне житло"

Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла здійснює пошук та відбір житлових об’єктів будівельних компаній (забудовників, які мають високу ділову репутацію, стійкий фінансово-економічний стан, відповідальність за невиконання взятих на себе зобов'язань)  з метою можливого їх залучення (їх житлових об'єктів) до участі у державних та відповідних місцевих програм щодо забезпечення громадян доступним житлом, з подальшим їх включенням до Переліку об’єктів житлового будівництва, на будівництво (реконструкцію) житла у яких можуть спрямовуватись відповідні кошти.

У разі зацікавленості та виявлення бажання взяти участь у програмі, звертаємо Вашу увагу на те, що рішення про акредитацію запропонованих об'єктів для їх участі у діючих державній та відповідних місцевих житлових програмах приймається за результатами розгляду вичерпного пакету документів Міжвідомчої комісії Мінрегіону України, перелік яких визначено наказом Мінрегіону від 20.12.2011 № 361 "Про затвердження форм гарантійного листа та графіка виконання будівельно-монтажних робіт" .

Для отримання більш детальної інформації пропонуємо звертатись до регіонального управління Держмолодьжитла за тел. (0552) 43-04-45 та адресою: м.Херсон, пр. 200-річчя Херсона, 38, корп.6.

Також з відповідною інформацією можна ознайомитись на офіційних сайтах Мінрегіону та Держмолодьжитла.Корисні посилання