«Шаховий дебют» 2016 року

06.06.2016 09:28:45
«Шаховий дебют» 2016 року

01 червня 2016 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей та оздоровчого, туристичного-курортного сезону 2016 року під патронатом голови районної державної адміністрації Віктора Турика проведено районний шаховий турнір серед дітей віком до 14 років і молодше «Шаховий дебют – 2016».

Організатором даних змагань стала районна державна адміністрація та представник шахового любительського клубу «Ваш хід» Аліна Майко.

Відкриваючи турнір Віктор Турик наголосив: «Сьогодні вперше у Скадовську проходить дитячий шаховий турнір «Шаховий дебют – 2016» з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей. Для участі у змаганнях прийшло багато дітей, а це добрий знак тому, що наше підростаюче покоління буде інтелектуально розвинуте, а Скадовський район пишатиметься відомими шахістами. Бажаю всім присутнім дітям та дорослим перемог як у змаганнях, так і в житті».

Змагання проходили у двох групах: група А в якій приймали участь діти віком до 14 років та група Б для дітей віком до 10 років.

За результатами турніру були визначені найкращі шахісти:

у групі «А»: І місце здобув Вдовенко Олександр, ІІ місце зайняв Маркін Андрій а ІІІ місце – Цілинко Олександр;

у групі «Б» переможцем став Заєць Тимофій, ІІ місце здобув Ноздрачов Богдан, а ІІІ місце Турик Дмитро. Всі учасники змагань нагороджені медалями та грамотами.

Наприкінці турніру завдяки голові районної державної адміністрації діти та дорослі мали змогу поласувати тортом у вигляді солодкої шахової дошки.

FB_IMG_14

Корисні посилання