Щасливої дороги, шановні призовники!

04.10.2019 12:37:53
Щасливої дороги, шановні призовники!

04 жовтня в Новотроїцькому районі проводжали призовників, які цієї осені підуть служити до лав Збройних Сил України.

У районному центрі культури та дозвілля зібралися батьки, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

Заступник військового комісару райвійськомату Віктор Осипенко зачитав наказ Міністра оборони про призов до Збройних Сил України та вручив призовникам повістки

Вітали призовників голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська та голова районної ради Юрій Коцегубов. Вони побажали юнакам з честю виконати свій обов’язок, змужнілими та здоровими повернутися додому. Мудрими настановами були сповнені щирі побажання від голови районної ветеранської організації Івана Переводчикова, учасника АТО Олександра Кудрявцева, голів сільських та селищних рад району. Від молоді району призовників привітала Карина Чищенко.

З теплими та напутними словами звернулася до всіх призовників мати Світлана Рица із с. Чкалове та вручила своєму сину коровай на вишитому рушнику.

У ході церемонії представники сільських та селищних рада вручили новобранцям подарунки.

Солісти районного центру культури та дозвілля та народний ансамбль народного танцю «Вихиляс» подарували призовникам та всім присутнім чудові музичні привітання.

На закінчення заходу присутні сфотографувалися на згадку.

Корисні посилання