"Щедрий вечір, добрий вечір!"

16.01.2018 08:37:20
"Щедрий вечір, добрий вечір!"

Важко уявити Новорічно-Різдвяні свята без щедрівок та колядок, які співаються, після Різдва.

Традиції колядувати, вітати з народженням Христа та бажати всього найкращого у новому році збереглись і донині. Саме тому, 14 січня, коли святкується Щедрий вечір із Василем та Маланкою, на площі Т.Г.Шевченка зібрались кращі колективи нашого Каланчацького району. Подарувавши присутнім театралізоване  свято щедрівки «Щедрий вечір, добрий вечір…»

Зі святом присутніх привітали перший заступник Каланчацького селищного голови Андрій Лабушний та благочинний Каланчацького округу, протоієрей Михайло Кулина. Побажали тепла і затишку кожній родині, а також міцного здоров'я, добра та радості.

Цього року до нас завітали щедрувальники Головного будинку культури та його філій – Жовтневська, Партизанська, Гаврилівська, Привільська, Роздольненська, Олександрівська. Також чудовим співом радували церковні колективи та колектив Новоолексанрівського БК.  

А ще щедрувальний калейдоскоп презентували колективи: недільної школи Святомихайлівської церкви, Свято-Пантилеймонівської церкви, Сятих мучениць Віри, Надії, Любові і Софії.

Щоразу слухаючи народні наспіви ми не перестаэмо захоплюватися українським фольклором, адже щедрівка увібрала в себе національний колорит та менталітет нашого народу і в першу чергу це гостинність.

Хочеться подякувати всім гостям, що завітали до нашого селища. Приємно, що не дивлячись на деяку географічну відстань між нами, ви знайшли час і приїхали. Дякуємо!

Корисні посилання