Що таке центри надання адмiнiстративних послуг?

17.01.2016 10:51:47

Центр надання адміністративних послуг – це постійно діючий робочий орган або структурний підрозділ виконавчого органу міської, селищної ради або Київської, Севастопольської міської державної адміністрації, районної, районної у містах Києві, Севастополі державної адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Мета створення центру надання адміністративних послуг полягає у створенні зручних та доступних умов для отримання максимуму необхідних громадянам та суб’єктам господарювання адміністративних послуг при особистому (фізичному) зверненні за такими послугами.

На сьогодні центри надання адміністративних послуг створені у всіх районах та містах Херсонської області. Згідно затверджених переліків громадяни мають можливість отримати послуги структурних підрозділів районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, а також територіальних підрозділів органів виконавчої влади через 18 районних та 4 міські центри надання адміністративних послуг.

Корисні посилання