01.08.2020 10:36:10

З 1 серпня Центральна комісія з ТЕБ та НС поділила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 на «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону» зони.

 

22 липня урядом було прийнято рішення щодо продовження адаптивного карантину до 31 серпня задля уникнення досягнення піків захворювань і перевантаження системи охорони здоров’я.

Залежно від епідеміологічної ситуації всі регіони буде поділено на декілька зон: зелену, жовту, помаранчеву і червону за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19. При цьому критерії для розподілу регіонів на чотири зони залишаються незмінними. Залежно від показників вживатимуться заходи з послаблення чи посилення карантинних обмежень в окремо визначених регіонах.

Детальніше з принципами епідеміологічної небезпеки та розподілу регіонів можна ознайомитися в інфографіці нижче.


МОЗ дає детальні рекомендації щодо роботи працівників кінотеатрів та поведінки відвідувачів. Нагадуємо, що рекомендацій мають дотримуватися всі без винятку, щоб стримати поширення COVID-19.

 

Нет описания фото.

З 2 липня :

В Україні дозволено роботу кінотеатрів. Кабмін вніс зміни до адаптивного карантину.

З 15 червня відновлено:

-екскурсійне обслуговування груп не більше 50 осіб;

-робота КПВВ з тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях, АР Крим;

Особи, які в’їжджають з тимчасово окупованих територій та АР Крим, не підлягатимуть обов’язковій обсервації. Однак їм може бути відмовлено в перетині, якщо особа відмовилася від самоізоляції за допомогою застосунку «Дій вдома».

Також відновлюється діяльність пунктів пропуску та пунктів контролю в аеропортах. Дозволяється перетин кордону іноземцям, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів.

З 10 червня дозволено:

- діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;

- діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід;

- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення;

 

З 1 червня - було відкрито спортивні зали та фітнес-центри, заклади освіти, запустити міжобласне автомобільне сполучення та залізничні перевезення. Рішення щодо зняття тих чи інших обмежень в кожній області ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ і НС.

Звичне життя поступово повертається до України, але будьмо на сторожі власного здоров’я.


Корисні посилання:
Офіційний веб-сайт ВООЗ  
Офіційний веб-сайт МОЗ
Сайт Центру громадського здоров’я 
Офіційний веб-сайт Національної служби здоров’я 
Державний застосунок ДіяКорисні посилання