Щодо реалізації в Херсонській області пілотного проекту з постачання річковим транспортом фруктів та овочів до торгівельних мереж м. Києва та інших міст України

19.06.2017 08:14:47
Щодо реалізації в Херсонській області  пілотного проекту з постачання річковим транспортом фруктів та овочів до торгівельних мереж м. Києва та інших міст України

17 червня 2017 року в м. Гола Пристань Херсонської області за участю голови Херсонської обласної державної адміністрації Анатолія Гордєєва, генерального директора ТОВ СП «Нібулон» Олексія Вадатурського, директора Агентства США з міжнародної допомоги (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» Патріка Рейдера, представника компанії  ТОВ «Сільпо-Фуд» Максима Диденка підписано угоду щодо реалізації пілотного проекту з постачання річковим транспортом баштанної продукції до торгівельних мереж ТОВ «Сільпо-Фуд» м. Києва.

Також в зазначеному заході прийняли участь представники місцевих органів влади м.Гола Пристань, Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та засобів масової інформації.

В рамках реалізації пілотного проекту передбачається формування гуртової партії кавунів та доставляння її річковим транспортом по Дніпру до складів торговельних мереж. Проект використовуватиме новий причал, що буде побудовано компанією ТОВ СП «Нібулон» у м. Голій Пристані. У разі успішного завершення пілоту, відпрацьований логістичний ланцюжок буде застосований до інших видів плодоовочевої продукції, що вирощується на полях Херсонщини.

Проект Агентства США з міжнародної допомоги (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку», в рамках угоди, допоможе Херсонській області сформувати новий ефективний ланцюжок постачання з полів Херсонщини продукції до великих торговельних мереж України та Білорусії, застосовуючи при цьому сучасні міжнародні стандарти логістики і пакування, що значно підвищить якість виробленої плодоовочевої продукції.

Корисні посилання