Школа милосердя: щорічна акція «Від серця до серця»

22.09.2017 11:13:35

П’ятий рік поспіль у Дніпровському районі проходить благодійна акція «Від серця до серця», яка об’єднує навколо ідеї милосердя та допомоги учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Канцелярія, одяг та речі першої необхідності – це все для дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, сімей переселенців. Цього року у благодійній акції «Від серця до серця» взяли активну участь ЗНЗ № 13, 18, 32, 39, 48, 52, 53.

Частину шкільної канцелярії служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради, яка разом із Центром позашкільної роботи Херсонської міської ради є ініціатором акції, 21 вересня передала до Міського гуманітарного центру допомоги внутрішньо переміщеним особам - дітям з сімей, постраждалих під час пожежі у центрі міста.

Виконавчий комітет, служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради висловлюють вдячність педагогічним колективам, учням та батькам ЗНЗ №№ №13,18,32,39,48,52,53 за небайдужість та активну участь у благодійній акції «Від серця до серця».Корисні посилання