Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок

16.12.2022 08:08:13
Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) повідомляє про старт проекту «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок». Цей проєкт здійснюється безпосередньо Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.

Метою проекту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на першочергове отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва і городництва. Такі ділянки, на наш погляд, могли б стати основою сімейного фермерства, сприяти соціалізації ветеранів, вирішенню їх соціально-економічних проблем.

Нажаль, зараз ми спостерігаємо, що більшість виділених ділянок ветеранами продається через недостатність ресурсів, навичок фермерства.

Завдання проєкту– допомогти ветеранам та ветеранкам війни створити сімейні фермерські господарства і досягнути від їхнього ведення очікуваного соціально-економічного ефекту через впровадження інновацій̆, покращення взаємного навчання та взаємодії̈ шляхом обміну знаннями, практиками, технологіями.

Завдяки створенню та підтримці діяльності системи неформального професійного навчання та дорадчого супроводу сімейного ветеранського фермерства ми сприяємо соціалізації ветеранів війни, збільшуємо можливість для їхнього працевлаштування та допомагаємо їм стати успішними. Підтримка подальшої кооперації (мережування) сімейних ветеранських господарств буде підвищувати їхню ефективність.

З метою надання більш детальної інформації про проект «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок» 22 грудня 2022 року об 11:00 за київським часом відбудеться інформаційний вебінар. Вебінар проходитиме онлайн на платформі ZOOM.

Зареєструватися для участі у вебінарі можна за посиланням: https://forms.gle/kDCWaL2pSRk1b4Vk6

Зареєстровані учасники отримають посилання на підключення до вебінару.

Інформаційна підтримка:
Роман Корінець,
директор НАСДСУ, керівник проекту «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок»
0975747327
[email protected]

Світлана Євчу,
координатор проекту «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок»
0931632581
[email protected]

Корисні посилання