Школярі, які перебувають на довготривалому лікуванні в умовах КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня», вчитимуться в «Школі Супергероїв»

19.12.2019 12:10:07
Школярі, які перебувають на довготривалому лікуванні в умовах КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня», вчитимуться в «Школі Супергероїв»

19 грудня в Херсонській обласній державній адміністрації за участю заступниці голови облдержадміністрації Світлани Чепіги був підписаний тристоронній Меморандум про запровадження в області соціально-освітнього проекту «Школа Супергероїв».

Даний Меморандум підписали директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко, директор Департаменту освіти, науки та молоді Євген Криницький та голова громадської організації «Маленьке серце з мистецтвом» Євгенія Смірнова.

Координатор проекту Марина Михайленко докладно розповіла про Проект, який передбачає створення умов для навчання дітей, що тимчасово позбавлені можливості відвідувати заклади загальної середньої освіти через тривале лікування. Допомогу у впровадженні даного Проекту в КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» надаватиме громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом».

«Ми налаштовані рішуче, хочемо цей проект впровадити максимально швидко і якісно» - запевнила заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Чепіга.

«Школа Супергероїв» - це портал можливостей, в якому діти відкривають свої суперсили, вчаться і надихаються на подальший розвиток. Перша школа була відкрита в 2014 році у ВІЛ-відділенні лікарні «Охматдит». Вже працюють школи в Житомирі, готується до відкриття школа в Хмельницькому та Херсоні», - розповіла Марина Михайленко.

Для педагогів у цих школах є спеціальна форма одягу, навчання проводиться, як у групах, так і дистанційно та індивідуально. Всі навчальні предмети перейменовано, свідоцтва про навчання – яскраві та різнобарвні, навіть папір, на якому пишуть діти, має особливу форму і містить зону для малювання.

Кошти, необхідні для відкриття школи в КНП «Херсонська дитяча обласна клінічна лікарня» закладені в бюджет на 2020 рік. Вже розроблено проектно-кошторисну документацію, готовий до підписання договір.

Після виділення коштів перш за все буде зроблено ремонт у приміщенні для навчання. За кошти субвенції Департаменту освіти, науки та молоді закуповуватиметься обладнання. Офіційне відкриття «Школи Супергероїв» орієнтовно відбудеться в кінці лютого 2020 року. До відкриття школа має пропрацювати 2 тижні в тестовому режимі.

 

Корисні посилання