Школярі Херсонщини мають гарні результати в діджитал-олімпіаді «На Урок»

18.11.2019 13:14:33
Школярі Херсонщини мають гарні результати в діджитал-олімпіаді «На Урок»

Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України. Херсонська область продемонструвала високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися майже 17 тисяч учнів регіону. Середній бал по області 63.29, що вище за загальний показник по Україні – 61,3.

Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» (naurok.com.ua) проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019, Херсонщина виявилася «найобізнанішою» у предметі «Я досліджую світ», трохи поступаються місцями українська мова і література й трудове навчання, а найулюбленіший предмет серед херсонських школярів – математика.

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

Найвищі показники знань продемонстрували такі школи Херсонщини:

  1. Школа №21, Херсонська область, м.Херсон;
  2. Олешківська гімназія, Херсонська область, Олешківський район;
  3. Школа, Херсонська область, Новотроїцький район;
  4. Генічеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4, Херсонська область, Генічеський район;
  5. Каховська ЗОШ №1, Херсонська область, м.Каховка.

Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й херсонські школярі 21 століття.
Дізнатися більше про діджитал-олімпіаду можна на сайті Освітнього проекту «На Урок».

 Корисні посилання