Шляхи вирішення важливих питань у Скадовському районі

11.02.2016 14:48:49
Шляхи вирішення важливих питань у Скадовському районі

Чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося 10 лютого 2016 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації, голови комісії Сєркової Н.М.

На засіданні обговорено ряд головних питань, які постали перед районом.

З метою посилення протипожежного захисту сільських населених пунктів та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від  24 лютого 2003 року № 202 «Про затвердження Положення про місцеву пожежну охорону» у Скадовському районі на території Красненської сільської та Лазурненської селищної ради створено підрозділи місцевої пожежної охорони (далі МПО).

Підрозділи місцевої пожежної охорони вкрай необхідні для забезпечення оперативного і швидкого реагування на ліквідацію пожеж та інших надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території того чи іншого населеного пункту району. Не зважаючи на наявність у районі двох підрозділів МПО залишається ряд населених пунктів до яких рятувальникам добиратися більше 40 км, а це дорогоцінний час, який впливає на обсяги завданих збитків. Тому роботу по створенню та утриманню МПО у Скадовському районі необхідно активно продовжувати.

На комісію було запрошено голів Радгоспненської та Новомиколаївської сільських рад, представника районної ради, начальника фінуправління районної державної адміністрації для обговорення питання фінансових та інших можливостей щодо наявності приміщень для розміщення автомобілів, можливості придбання або оформлення документів на оренду автомобілів пристосованих для пожежегасіння та інше.

Голова Красненської сільської ради Пістолєтов О.В. поділився власним досвідом, як у них у с. Карасному створювалася місцева пожежна охорона, які проблемні питання виникали та як вирішувалися.

Надалі робота продовжується, запропоновано всім зацікавленим сторонам прорахувати фінансові можливості з даного питання та повторно винести на засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для  остаточного його вирішення.

Також було обговорено питання про попередження виникнення надзвичайних подій пов’язаних із загибеллю людей на водних об’єктах у зимовий період, про протипожежний стан ринків та створення запасу пально-мастильних матеріалів для здійснення заходів з попередження виникнення та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Корисні посилання