Шукаючи Європу, ми знайшли Україну

20.11.2015 13:45:17
Шукаючи Європу, ми знайшли Україну

20 листопада 2015 року на центральній площі міста Скадовська відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.Святкова дата встановлена в ознаменування початку доленосних для України подій – Помаранчевої Революції і Революції Гідності.

Єдиний символ Революції Гідності – Прапор України. Єдиний духовний помічник – Національний Гімн, яким було урочисто відкрито захід.

У своїй промові голова Скадовської районної державної адміністрації Віктор Турик сказав: «Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Тому кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна Сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави. Наші земляки з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, боронять її цілісність та незалежність. Саме сьогодні, в цей час, ми маємо, як ніколи, проявити свою любов до рідної України. Нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. Слава Україні!».

Усіх загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

І до цих пір на території нашої держави немає спокою. Після Майдану розпочалися військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено тисячі життів солдат та мирних жителів, серед яких і наші земляки. Панахиду за загиблими відслужили настоятелі місцевих парафій.

Революція відбулася не лише в політичному житті країни. Вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Адже, Україна – це територія гідності і свободи. Доказом цьому були патріотичні творчі номери художньої самодіяльності.

Зі словами підтримки прагнення народу України до світлого європейського майбутнього до присутніх звернулася Олена Васильєва – російська громадська діячка, голова правління всеросійської громадської організації «Міжрегіональний координаційний центр «Забутий полк», засновниця групи «Вантаж-200 з України в Росію», що збирає дані про загиблих російських військових на Сході України.

По завершенні мітингу усі присутні на чолі з представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні», на знак пам’яті про героїв, які поклали свої життя за Свободу та Гідність нашої держави. А ми не маємо морального права здаватися, не маємо морального права не боротися, адже нам сам Бог велів захищати свою Батьківщину.

 

Корисні посилання