Сільський зелений туризм

19.01.2016 14:06:19
Сільський зелений туризм

В Херсонській область є величезний потенціал для розвитку сільського зеленого туризму. На території області діє 49 садиб сільського зеленого туризму.

За рахунок розвитку сільського зеленого туризму підвищується матеріальний добробут та частково вирішуються проблеми зайнятості сільського населення.

Важливою перспективою розвитку сільського зеленого туризму є розширення можливостей реалізації продукції особистого підсобного господарства – реалізації її на місці не як сільськогосподарської сировини, а як готових продуктів харчування після відповідної обробки і приготування. Садиби, які приймають відпочиваючих, вдосконалюють і структуру посівів на присадибних ділянках з урахуванням потреб гостей, розширюють асортимент овочевих культур, фруктових дерев, ягідників тощо; розвивають і урізноманітнюють присадибне тваринництво, заводять тепличне господарство.

Щорічно в квітні-травні в рамках Міжнародного туристичного форуму «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» проводяться засідання секцій «Сільський зелений туризм – перспективний напрямок відродження села», на яких презентується потенціал сільських територій Херсонської області в сфері зеленого туризму.

Аграрний комплекс області є основою стабільного розвитку Херсонщини, а це не тільки виробництво, а й розвиток сільських територій, зайнятість населення, і як наслідок підвищення рівня життя населення.

Херсонщина є екологічно-чистою, інвестиційно-привабливою та відкритою для співпраці зі своїми невичерпними природними та людськими ресурсами.

Корисні посилання