Ситуація з некомфортними умовами для хворої дитини в Генічеську була викликана екстреними діями медиків зі спасіння її здоров’я

19.07.2017 16:19:25

На місцевому інтернет-сайті «Херсонці» розміщено критичний матеріал «Киянка шокована рівнем медицини на популярному курорті Херсонщини», в якому на основі допису у соцмережі «Фейсбук» жительки м.Києва Аліни Семерякової критикується обслуговування в Генічеській центральній районній лікарні її хворої доньки, з якою вони відпочивали на курорті Арабатська стрілка.

За інформацією Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації було перевірено архівні аудіозаписи викликів «швидкої допомоги» в Херсонському обласному територіальному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Було з’ясовано, що цього дня мав місце один виклик «швидкої» на Арабатську стрілку до хворої дитини о 06.06 годині. Бригада «швидкої» з Генічеська прибула до хворої о 06.19 годині і доставила її в Генічеську центральну районну лікарню в 06.53 з діагнозом аліментарний гастрит. Тобто викликів з діагнозом гнійна ангіна зафіксовано не було.

Щодо ситуації з хворою дитиною на ангіну, яку привели до лікарні батьки головний лікар Генічеської ЦРЛ Ельдар Фетієв пояснив: «Враховуючи серйозний стан хворої та побоюючись за її здоров’я було прийнято рішення якнайскоріше надати їй екстрену медичну допомогу. Проте оскільки в курортний сезон Генічеська лікарня переповнена хворими, серед яких головним чином відпочиваючі, то дитину, лише для здійснення процедури, поклали в законсервовану для ремонту палату. Так як захворювання має інфекційний характер для хворої відшукали окреме приміщення». Всі інші палати мають нормальні умови для перебування хворих. Зазначена ж палата знаходиться в найближчій черзі на здійснення ремонту – зазначив він.

Нам прикро через цю ситуацію. Дитина не мала знаходитись в некомфортній палаті. Але дії проводились швидко та невідкладно...», - вибачився лікар.

Висновки будуть зроблені та прискорені заходи щодо ремонтів в районних лікарнях, - запевнили в Департаменті охорони здоров'я Херсонської облдержадміністрації.

 

Корисні посилання