«Ситуація на кордоні з Кримом контрольована», - Сергій Бідило

07.12.2014 02:31:00

«Ситуація на кордоні з Кримом є контрольованою, але не прогнозованою. Військовий склад знаходиться у постійній напрузі. Сил, зосереджених на кордоні та території області достатньо для будь-яких сценаріїв» – зазначив керівник Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Сергій Бідило

«Ситуація на кордоні з Кримом є контрольованою, але не прогнозованою. Військовий склад знаходиться у постійній напрузі. Сил, зосереджених на кордоні та території області достатньо для будь-яких сценаріїв» – зазначив керівник Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Сергій Бідило під час зустрічі з головою облдержадміністрації Андрієм Путіловим на прикордонній зоні поблизу селища Каланчак. 
Окрім того, він підкреслив, що керівництво Херсонської області є першим, хто подбав не лише про матеріальне забезпечення військових, а й про укриття. Йдеться про два модульні бліндажі, які очільник області разом з волонтерами передав до місць дислокації військовослужбовців. 
Основним призначенням таких конструкцій є укриття особового складу, захист від артобстрілу, осколків тощо.  

Корисні посилання