Скадовчанам розповіли про підвищення матеріальної допомоги по догляду за дитиною

07.08.2013 20:31:00

Одним із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича у 2013 році є збільшення виплат сім’ям з дітьми та сім’ям, в яких виховуються діти-інваліди

Одним із пріоритетів соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича у 2013 році є збільшення виплат сім’ям з дітьми та сім’ям, в яких виховуються діти-інваліди. Переважна кількість клієнтів управління праці – сім’ї з дітьми. Саме тому актуальним стало проведення бесід з відвідувачами безпосередньо в приміщенні управління. Громадянам роз’яснюються зміни у законодавстві, надаються відповіді на питання щодо соціального захисту. 
6 серпня відбулась чергова зустріч. Спеціалісти розповіли про дії Уряду щодо покращення умов життя сімей з дітьми. Зокрема, про те що у найближчі два роки планується збільшити виплати допомоги для малозабезпечених сімей з дітьми, зрівнявши їх розмір з прожитковим мінімумом. Для посилення підтримки сімей з дітьми заплановано підвищення матеріальної допомоги по догляду за дітьми-інвалідами. Збільшення надбавки на догляд за дитиною-інвалідом (з найтяжчим ступенем функціональних обмежень) на 25%, що дасть кожній сім’ї додатково від 223 до 302 грн, залежно від віку дитини.
Ще одним важливим моментом допомоги сім’ям з дітьми є врегулювання виплат, пов’язаних з опікою на дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які мають інвалідність. Корисні такі зустрічі як для клієнтів, так і для спеціалістів. При невеликій кількості присутніх на зустрічах (до 10 осіб) є можливість поспілкуватися з кожним, відповісти на питання, надати конкретні поради та допомогу.

Корисні посилання