Скадовчани прийняли участь у XII обласній Спартакіаді серед збірних команд галузевих профспілок та міських рад фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

02.07.2013 16:44:00

22 червня у м.Херсон відбулася XII обласна Спартакіада серед збірних команд галузевих профспілок, міських рад фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Херсонської області

22 червня у м.Херсон відбулася XII обласна Спартакіада серед збірних команд галузевих профспілок, міських рад фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Херсонської області. У змаганнях взяла участь і збірна команда Скадовської районної організації ФСТ «Спартак». Змагання проводилися з футболу, волейболу, настільного тенісу, шашок, гирьового спорту та плавання.
Добре виступили наші гирьовики: Віктор Гойсан зайняв 3-є місце (категорія до 70 кг), Олександр Ординський зайняв 2-е місце(категорія до 90 кг), Кудревський Олександр зайняв 2-е місце. У підсумку наші богатирі зайняли 2-е командне місце. Вкотре підтвердила свою високу майстерність Майко Аліна – виборола 2-е місце з шашок. Нелегкою була боротьба наших тенісистів Березовського Віталія та Смиковської Юлії з майстерними суперниками, проте спортсмени продемонстрували дуже гідну гру.
Нашим волейболістам не вдалося вибороти призове місце, потрапивши у підгрупу з переможцем та бронзовим призером змагань, та все ж боротьба була дуже цікавою та напруженою до останнього свистка . Особливо порадували Скадовські футболісти (Петрохаус Олександр, Митрофанов Віктор, Ткаченко Сергій, Покришев Сергій, Смиковський Віталій, Ісаков Ілля, Ковальчук Дмитро та Зайцев Віталій). Завдяки своїй високій майстерності вони здобули золоті медалі спартакіади. В цілому Скадовська збірна команда виступила добре і покращила свій минулорічний здобуток зайнявши четверте командне місце.
Керівництво Скадовської РО ФСТ «Спартак» висловлює щиру вдячність усім членам збірної команди, адже кожен вніс свій вагомий внесок для досягнення високого результату.