Скадовщина впевнена - альтернатива завжди є

03.04.2015 06:41:12
Скадовщина впевнена - альтернатива завжди є

Нещодавно перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний провів засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

На засіданні розглядалося питання про визначення конкретного місця проходження альтернативної служби громадянином С., який підлягає призову на строкову військову службу і особисто заявив про неможливість її проходження як такої, що суперечить його релігійним переконанням.

Голова комісії Анатолій Розумний наголосив, якщо виконання військового обов’язку суперечить релігійним переконанням громадян, які належать до діючих відповідно до законодавства релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, то вони мають право пройти альтернативну службу.

Протягом оголошеного періоду проведення призову на строкову військову службу з урахуванням рішення призовної комісії та наявності вільних робочих місць на підприємствах, в установах, організаціях, визначених райдержадміністрацією, приймається рішення про конкретне місце проходження громадянином альтернативної служби.

Під час заходу визначено підприємство МКП «Очисні споруди» для проходження громадянином С. альтернативної служби. За результатами засідання комісія прийняла відповідне рішення.

Корисні посилання