Скадовщина запрошує дітей, батьки яких приймали участь в АТО

23.09.2014 17:04:00

За ініціативи голови Скадовської районної державної адміністрації Юрія Бобилєва на відпочинок до Скадовського курорту були запрошені сім’ї з дітьми, батьки яких загинули в зоні антитерористичної операції

За ініціативи голови Скадовської районної державної адміністрації Юрія Бобилєва на відпочинок до Скадовського курорту були запрошені сім’ї з дітьми, батьки яких загинули в зоні антитерористичної операції. Цю ідею підтримали всі залучені організації та відділи районної державної адміністрації: культури та туризму, освіти, молоді та спорту, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.     
20 вересня 2014 року гостей привітав голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв. Він ознайомив родини з програмою та про підготовлені сюрпризи, що чекатимуть дітей протягом вихідних. Діти відвідали Скадовський дельфінарій «Акварель». На території дитячого оздоровчого табору «Червоні вітрила» всі бажаючі мали можливість покататись на конях та подивитись на тварин, що живуть у тамтешньому зоопарку. Крім того, діти ознайомились з історією Скадовська та відвідали Джарилгацьку затоку.

Корисні посилання