Скадовськ без Леніна!

08.12.2015 05:36:57
Скадовськ без Леніна!

08 грудня 2015 року на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», відповідно до розпорядження міського голови міста Скадовська від 07 грудня 2015 року № 157-р, у місті демонтували пам’ятник «вождю світового пролетаріату» В.І.Леніну.

Багатотонну скульптуру міська влада вирішила зняти неушкодженою, як то годиться у цивілізованому суспільстві.

Подальшу долю бронзового пам’ятника буде вирішено депутатським корпусом міської ради на сесії. А допоки він знаходитиметься під охороною міського комунального підприємства.

Коментуючи цю подію голова районної державної адміністрації Віктор Турик зазначив: «Необхідність проведення демонтажу пам’ятника Леніну – не лише вимога виконання Закону України про декомунізацію, це – вимога суспільства. Сьогодні необхідно принципово і послідовно позбутися пережитків тоталітарного минулого та наслідків російської окупації України. Це особливо актуально в період війни з російським агресором, який спекулює радянськими міфами. Щоб збудувати українську Україну, державу європейського і демократичного рівня, потрібно очиститися від комуністичного режиму раз і назавжди».

Тепер на місці пам’ятника майорить Державний Прапор України.

Корисні посилання