Скадовськ представлено на ІХ Українському муніципальному форумі

19.06.2013 19:25:00

В кінці минулого тижня на ІХ Українському муніципальному форумі, що проходив з ініціативи Асоціації міст України в Ялті, був представлений Скадовськ

В кінці минулого тижня на ІХ Українському муніципальному форумі, що проходив з ініціативи Асоціації міст України в Ялті, був представлений Скадовськ. Серед численних учасників Форуму, а це 250 представників органів місцевого самоврядування, був і голова Скадовської міської ради Олександр Гавриш.
Цього разу Форум присвячувався підтримці та стимулюванню місцевого розвитку в Україні. Активно обговорювались сучасні тенденції економічного розвитку громад, аспекти державної політики стимулювання регіонального та місцевого розвитку, питання інвестиційної політики і багато інших.
Як повідомляє прес-служба мерії, Олександр Гавриш взяв участь у засіданні робочої групи з розгляду питання маркетингу і брендингу територій як інструменту розвитку. Підсумкової для форумчан стала обробка звернення до Президента України, ВРУ та Кабміну, де були викладені підтримка ініціатив Президента України щодо реформи місцевого самоврядування представниками Асоціації міст України та їх бачення щодо впровадження таких реформ.

Корисні посилання