Скадовська лікарня безпечна для пацієнта

14.08.2015 16:06:52
Скадовська лікарня безпечна для пацієнта

Система інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я – це надзвичайно важлива і невід’ємна складова успішного функціонування лікарні. Адже, усім відомо, що від внутрішньо лікарняної інфекції не застрахований ніхто, ні пацієнт, ні, тим більше, медичний працівник.

У вересні 2012 року стартував Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», а Скадовська ЦРЛ приєдналась до цього проекту вже через півроку. Було прослухано медичними працівниками курс лекцій та переглянуто відеофільми за участю працівника «СОІК» Зубченко Л.В., і вже в кінці 2013 року перші відділення після проведеної роботи отримали статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», а 06.08.2015 року цей проект в Скадовській ЦРЛ був завершений завдяки наполегливій роботі всього колективу, та за підтримки завідуючих відділеннями, головної медичної сестри та старших медсестер відділень.

Два відділення (клініко-діагностична лабораторія та поліклінічне відділення) отримали цей статус, а 8 відділень підтвердили вже наявний статус.

Отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» підтвердить уявлення пацієнта про нашу лікарню як про комфортну, надійну та інноваційну. Ця подія стала для лікарні відправною точкою для особистого вдосконалення кожного медичного працівника, для впровадження сучасних, інноваційних методів у підтриманні режимів чистоти та безпеки, адже немає межі досконалості.

Варто відзначити, що Скадовська ЦРЛ є першою серед лікувально-профілактичних закладів у Херсонській області, яка отримала цей статус.

Корисні посилання