Скадовські платники податків за 7 місяців до зведеного бюджету перерахували 35 млн грн

30.08.2013 18:11:00

Платники податків Скадовського району за 7 місяців перерахували до зведеного бюджету 35 мільйонів гривень. Наведена сума на 5 мільйонів гривень перевищує показники відповідного періоду минулого року

Платники податків Скадовського району за 7 місяців перерахували до зведеного бюджету 35 мільйонів гривень. Наведена сума на 5 мільйонів гривень перевищує показники відповідного періоду минулого року.
Левову частку надходжень до Державного бюджету складає податок на додану вартість – 6,5 мільйона, сума податків на прибуток підприємств – 2 мільйона гривень та 0,1 мільйона – збір на розвиток виноградарства та хмелярства.
Загалом до Державного бюджету за сім місяців цього року надійшло 9,2 мільйонів гривень. Надходження до місцевих бюджетів склали 26 мільйонів, з яких: 16,1 мільйонів гривень – сума сплати податку на доходи фізичних осіб, 6,2 мільйона – плата за землю та 2 мільйона – кошти з єдиного податку.
Позитивну динаміку наповнення бюджетів забезпечено завдяки розвитку електронних сервісів, спрощення ведення бізнесу та об’єднання податкової та митної служб, що дозволило вивести роботу на якісно новий рівень.

Корисні посилання