Скадовських держслужбовців відзначили Почесними грамотами за професіоналізм

25.06.2013 16:30:00

21 червня 2013 року до Дня державної служби у районній державній адміністрації відбулись урочисті заходи. На урочистостях Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за сумлінну працю на державній службі були нагороджені учасники та переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

21 червня 2013 року до Дня державної служби у районній державній адміністрації відбулись урочисті заходи. На урочистостях Почесною грамотою голови районної державної адміністрації за сумлінну працю на державній службі були нагороджені учасники та переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». 
Звертаючись до присутніх, Єгор Устинов зазначив: «Першочерговим завданням державних службовців є вірно та чесно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання. Саме на нас покладається велика відповідальність у виконанні завдань та функцій держави, адже від нашого професіоналізму, компетентності, відданості справі значною мірою залежать темпи та якість розвитку Скадовського району та держави загалом».
Подякою голови районної державної адміністрації за активну участь у підготовці до ІІІ Міжнародного туристичного форуму «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії» щодо благоустрою та підтримки громадського порядку на території району були нагороджені колективи відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, а також управління праці та соціального захисту населення.
Звертаючись до колег, Єгор Устинов побажав їм міцного здоров’я та добробуту, професійних успіхів, натхнення, наполегливості та віри у достойне та світле майбутнє. Щоб кожен день був сповнений натхнення та невичерпної енергії. Державні службовці приймали вітання від працівників органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу районної ради, колег та представників громадськості.

Корисні посилання