Скадовський гімназист переміг у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із інформатики

02.02.2015 16:45:12
Скадовський гімназист переміг у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із інформатики

31 січня 2015 року у Херсонському фізико-технологічному ліцеї при ХНТУ та ДНУ серед учнів 8-11 класів відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із інформатики.

Абсолютним переможцем (І місце) одноголосно визначено учня 10-Б класу СНВК “Академічна гімназія» Олександра Мовчана, який набрав максимальну кількість балів.

Розвиток дитини, безперечно, починається з сім’ї, але багато чого залежить і від учителя, який допомагає учню реалізувати свої здібності. Таким учителем став Віталій Дудченко. Учитель вищої категорії, учитель методист, нагороджений значком «Відмінник освіти». Педагог постійно живе й працює за принципом «Навчись сам, навчи учня, навчи колегу».
     
«Перемоги у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах та змаганнях для більшості учнів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Здобувши цю велику перемогу, скадовчани серйозно заявили громадськості про своє прагнення навчатися, займатися наукою чи спортом, примножувати інтелектуальний потенціал свій і своєї держави. 2015 рік вже приніс Скадовському району 15 учнівських перемог на обласному та Всеукраїнському рівні. Найяскравіша перемога учня СНВК «Академічна гімназія» Олександра Мовчана»,- зазначив начальник відділу освіти, молоді та спорту Володимир Давиденко.

Сподіваємося, що наступною перемогою «успішного тандему» стане перемога у м. Києві.  

Бажаємо успіхів та досягнення нових вершин!

Корисні посилання