Скадовський район перевірено на предмет забезпечення вимог бюджетного законодавства під час курортного сезону

13.07.2018 06:46:00
Скадовський район перевірено на предмет забезпечення вимог бюджетного законодавства під час курортного сезону

Вчора, 12 липня, робоча група з питань забезпечення вимог бюджетного законодавства під час проведення курортного сезону в Херсонській області здійснила обстеження місць масового відпочинку населення на узбережжі Чорного моря у Скадовському районі.

Така робота здійснюється відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22 травня 2018 року №423.

Було перевірено більше 30 об’єктів на предмет забезпечення вимог чинного законодавства при проведенні курортного сезону, зокрема, щодо відкриття та функціонування розважальних закладів, об’єктів торгівлі, легалізації праці, забезпечення відповідних надходжень до бюджетів різних рівнів тощо. У разі потреби було проведено інформативно-роз’яснювальну роботу.

До проведення перевірок були залучені керівники й працівники обласної державної адміністрації, Головного управління Держпраці, Держпродспоживслужби, Державної екологічної інспекції, Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби, ДСНС у Херсонській області.

Такі інспекції проводяться на узбережжях Чорного та Азовського морів у Генічеському, Скадовському, Каланчацькому та Голопристанському районах Херсонської області.Корисні посилання