До Скадовського району завітали журналісти телепередачі «Сніданок з 1+1»

11.06.2014 00:39:00

4 червня 2014 року на запрошення Скадовської районної державної адміністрації журналіст програми «Сніданок з 1+1» Леся Бакалець разом зі знімальною групою побували у Скадовську

4 червня 2014 року на запрошення Скадовської районної державної адміністрації журналіст програми «Сніданок з 1+1» Леся Бакалець разом зі знімальною групою побували у Скадовську

За словами заступника голови райдержадміністрації Віталія Кулюка, зважаючи на можливості туристичної галузі нашого району, сьогодні вкрай важливо всіляко сприяти популяризації вітчизняних курортів, адже Скадовську є що запропонувати і показати людям, які прагнуть якісного відпочинку.
Журналістів зустрів яскравий паровозик, який доставив гостей до Набережної, де естафету перейняли вихованці кінно-спортивного клубу «Терсан». 
Подорож по Джарилгацькій затоці була цікавою та захоплюючою, адже веселі супутники-дельфіни не дали нудьгувати жодної хвилини. Катер спочатку прибув на Маяк, де журналіст поспілкувалася з військовими, та насолодилася чудовим краєвидом та кришталево чистою водою. Захоплююча подорож островом продовжилась візитом до приватного підприємця Василя Знахаренка, який частував гостей дарами Чорного моря.
Також, море яскравих емоцій у Лесі та її команди викликала зустріч із кайтбордистом Олексієм Божко. Як зазначила журналіст: «Одного дня замало, щоб насолодитися Скадовськом та його туристичними принадами».
    
Тож, 26 червня о 7.30 вмикайте канал 1+1 – у сюжетах йтиметься про туристичний Скадовськ: ласкаве море, лагідне сонце, піщані пляжі і найпрекрасніше місце для відпочинку – острів Джарилгач. 

Корисні посилання