Скадовський технікум відзначив 50-річчя

30.10.2014 22:52:00

30 жовтня 2014 року Скадовський технікум Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» урочисто відзначив своє 50-річчя

30 жовтня 2014 року Скадовський технікум Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» урочисто відзначив своє 50-річчя. Протягом 50 років свого існування змінювалися профілі підготовки фахівців, але незмінним залишався напрямок – готувати висококваліфікованих спеціалістів. З особливим теплом вітали трудовий колектив навчального закладу радник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова, голова районної державної адміністрації Юрій Бобилєв та ще багато гостей з різних куточків України.
Радник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова відзначила високий рівень знань, яких набувають студенти технікуму за час навчання та подякувала педагогічному колективу за нелегку роботу. Юрій Бобилєв, у своємю чергу, зазначив: «Сьогодні ми вкотре переконуємося, що у цьому закладі працюють професійні і завзяті люди, які докладають багато сил і вкладають частинку своєї душі для розвитку технікуму. Від щирого серця зичу Вам подальшого процвітання, постійного творчого пошуку та таланту сіяти мудрість і знання, глибоке розуміння державної важливості підготовки кваліфікованих кадрів і виховання молодого покоління, спроможного плідно працювати на користь Батьківщини».
Довідка. Скадовський аграрний технікум – сучасний навчальний заклад, в якому органічно поєднуються навчально-виховна робота, виробнича і наукова діяльність. Скадовський технікум Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» був створений у 1964 році згідно Постанови Ради Міністрів СРСР від 23 червня 1964 року та наказу Міністерства сільського господарства УРСР від 13 серпня 1964 року, як Скадовський радгосп-технікум. У 1993 році радгосп-технікум був підпорядкований Міністерству сільського господарства і продовольства України і був реорганізований у Скадовський сільськогосподарський технікум. У 1997 році на підставі наказу Міністерства сільського господарства і продовольства України № 120 від 17 червня 1997 року «Про вдосконалення мережі вищих навчальних закладів» був ліквідований як юридична особа і увійшов на правах структурного підрозділу до складу Херсонського державного аграрного університету.

Корисні посилання