Скасування безвізового режиму – майбутнє України

11.05.2017 13:41:09
Скасування безвізового режиму – майбутнє України

 

11 травня 2017 року з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи на центральній площі селища відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу, у якій взяли учать: голова районної державної адміністрації Світлана Кумановська, перший заступник голови районної державної Олександр Трохименко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Бойко, представники трудових колективів підприємств, організацій району та учнівська молодь.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Світлана Кумановська у своєму виступі зазначила: «Цього року свято, що зближує всі європейські народи – День Європи в Україні припадає на 20 травня, але перенесено на 11 число. Адже саме сьогодні відбулося засідання Ради Міністрів ЄС, під час якого без обговорення затверджено безвізовий режим для України. Скасування безвізового режиму – майбутнє для нашої країни. Впевнена, що Україна як сильна, демократична держава посяде гідне місце серед країн-членів Європейського Союзу».

Право урочисто підняти Державний Прапор України та Прапор Євросоюзу як символ вільного європейського вибору України було надано кращим представникам молоді – переможцям шкільних олімпіад, Всеукраїнських та обласних конкурсів і змагань.

Корисні посилання