Служба у справах дітей Каховської РДА провела профілактичні рейди

07.04.2016 07:53:20
Служба у справах дітей Каховської РДА провела профілактичні рейди

5 квітня служба у справах дітей Каховської РДА спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками виконкомів сільських рад,  за участю  благодійного фонду Сергія Хлань провели профілактичні рейди  «Канікули», «Сім’я» у селах Чорнянка, Малокаховка.

Захід розпочався з відвідування 4 дітей у педіатричному відділенні ЦРЛ, які за соціальними показниками проходять обстеження та лікування з подальшим влаштуванням до санаторного закладу. Багатодітна родина з села Богданівка знаходиться під соціальним супроводом соціальних служб району. Під час оздоровлення дітей в санаторії, мати, зможе привести у відповідність до санітарних норм помешкання, їй буде надана допомога речами одягу, білизни, ковдр, дитячого візка тощо.

У селах Чорнянка та Малокаховка комісія відвідала багатодітні малозабезпечені родини, яким була надана матеріальна допомога речами одягу, білизни, візочків, іграшок тощо. Отримувачі допомоги були щиро вдячні С. Хлань за підтримку.

З метою профілактики бездоглядності, безпритульності серед дітей комісія також побувала у родинах  з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах через ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків, провела профілактичну роботу з неповнолітніми, які схильні до протиправної поведінки.

Були відвідані також  опікунські родини та прийомна сім’я, де порушень прав дітейне виявлено. З батьками та опікунами проведені співбесіди щодо необхідності оздоровлення дітей в літній період.

Корисні посилання