Захисти дитину від насильства в Інтернеті!

19.07.2021 11:21:45
Захисти дитину від насильства в Інтернеті!

Інтернет надає багато можливостей та став невід'ємною частиною життя сучасних дітей. Але поряд із тим є запитання, які можуть хвилювати батьків, коли їхні діти користуються ґаджетами. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Як захистити дітей від шкідливого контенту в інтернеті? Чи існує небезпека від кібербулінгу?

Згідно з результатами дослідження, що було проведено Proinsight Lab у партнерстві з Уповноваженим Президента України з прав дитини та Міжнародної благодійною організацією «Служба порятунку дітей»:

- 73% дітей ніколи не розкажуть дорослим про насильство, яке трапилось з ними в Інтернеті;

- 84% дітей розпочали користуватись Інтернетом у віковому проміжку 5-11 років, а найбільше дітей почали користуватись Інтернетом у віці 6-8 років;

- 44% учнів у 1-4 класах проводять 1-2 години в Інтернеті;

- 71,9% дітей у молодішній школі мають Власний телефон/смартфон;

- кожен п'ятий учень середньої школи і 42 % дітей старшої школи готові зустрітися з незнайомцем з Інтернету.

Дізнатися, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства допоможе безкоштовний освітній серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» на національній онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» Міністерства цифрової трансформації України.

Цей курс для того, щоб навчити батьків допомагати дітям використовувати Інтернет та цифрові пристрої безпечно і з користю.

Освітній серіал допоможе:

  • Зрозуміти, які онлайн-ігри безпечні
  • Протидіяти кібербулінгу
  • Уберегти від грумінгу
  • Захистити від секстингу
  • Попередити самогубство дитини
  • Попередити сексторшен
  • Говорити про секс зі своїми дітьми


Корисні посилання