Соціальний захист населення в пріоритеті районної влади

22.11.2016 17:50:30
Соціальний захист населення в пріоритеті районної влади

22 листопада 2016 року о 09.00 в управлінні соціального захисту населення Каховської районної державної адміністрації проведено засідання комісії по вирішенню в районі питань соціального захисту населення  під головуванням заступника  голови районної державної адміністрації Вакулич Ольги Леонідівни.

Порядком денним розглядались питання: про призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям; про призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату  житлово-комунальних послуг; про поновлення/припинення виплати державних допомог особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районі проведення антитерористичної операції; про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги (далі ЄДАРП) інформацію про осіб, які мають право на пільги згідно статті 13 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» у яких адреса реєстрації та проживання не співпадають та надання їм пільг за фактичним місцем проживання.

Заслухавши всіх заявників, комісія прийняла рішення та надала дозвіл на призначення державних соціальних допомог двом малозабезпеченій сім’ям та призначення субсидії на житлово-комунальні послуги сорока п’яти мешканцям району. Позитивно вирішено питання щодо поновлення щомісячної адресної допомоги чотирьом особам та припинення одній особі, які перемістилися з тимчасово окупованої території України та району проведення антитерористичної операції. Позитивно вирішено питання щодо включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру трьом особам, які мають право на пільги.

Вакулич О.Л., підводячи підсумок зазначила на тому, що в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги потрібно більше приділяти уваги незахищеним верствам населення.

Корисні посилання