Змагання І етапу спартакіади серед державних службовців Великолепетиського району тривають

08.04.2013 20:57:00

05 квітня поточного року на базі центру дитячої та юнацької творчості відбулись змагання з шахів та шашок серед державних службовців району. Це вже другий вид змагань, який входить до залікової таблиці І етапу районної спартакіади.05 квітня поточного року на базі центру дитячої та юнацької творчості відбулись змагання з шахів та шашок серед державних службовців району. Це вже другий вид змагань, який входить до залікової таблиці І етапу районної спартакіади.

У даному етапі змагань прийняли участь 20 державних службовців, зокрема працівники: Рубанівської сільської ради, управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Великолепетиського районного суду, працівники апарату районної державної адміністрації.

За результатами напружених і досить цікавих змагань в особистій першості з шашок серед чоловіків переможцем став Горішній Віталій – головний спеціаліст відділу Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації, а серед жінок – Олена Куратова – землеупорядник Рубанівської сільської ради. В особистій першості з шахів І місце посів голова Великолепетиського районного суду – Віталій Мамаєв, серед жінок – начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації – Тетяна Проценко.

Наступні види змагань відбудуться з волейболу 13 квітня 2013 року, за результатом яких буде здійснено відбір учасників, які увійдуть в збірну команду Великолепетиського району для участі в обласній спартакіаді.