Сорсинг як одна з доступних можливостей вийти на міжнародні контракти та отримувати іноземні замовлення

12.06.2020 06:50:45
Сорсинг як одна з доступних можливостей вийти на міжнародні контракти та отримувати іноземні замовлення

Як бізнесу, в умовах діючих карантинних обмежень і закритих кордонів, ефективно шукати нові експортні канали збуту та співпраці за кордоном?

На допомогу приходять онлайн-інструменти, такі як сорсингова платформа, Офісу з просування експорту України. Цей інструмент для пошуку партнерів давно відомий в світі та широко використовується іноземними байєрами.

Сорсингова платформа на сьогодні має 400+ зареєстрованих українських компаній, що дає можливість іноземним потенційним покупцям встановити прямий контакт з українськими виробниками безпосередньо на сайті Офісу. Цей онлайн-каталог перевірених українських виробників товарів та послуг,  в якому  міжнародні компанії можуть легко знайти собі надійного постачальника серед зареєстрованих локальних компаній, список яких поповнюється щоденно.

А особливо, необхідність шукати нові канали збуту та майданчики для продажу власної продукції, підштовхнула компанії до виходу на зовнішні ринки та використання онлайн В2В платформ.

Зареєструватися на сорсинговій платформі можна через особистий  кабінет на сайті Офісу з просування експорту, обравши послугу «Сорсинг» та заповнивши  необхідну інформацію англійською мовою про компанію та продукт: https://epo.org.ua/epo_profile/sourcing_service_page/.

Реєстрація на платформі є безкоштовною. Проте компанія має відповідати низці вимог, зокрема:

- належати до суб’єктів малого, середнього або великого підприємництва (згідно з ч.3 ст.55 Господарського кодексу України).

- вести операційну діяльність протягом мінімум 2-х років.

- наявність працівників, відповідальних за зовнішньоекономічну діяльність, які добре володіють англійською мовою.

- наявність сертифікації виробництва та/або продукції/послуг.

- наявність веб-сторінки/детального сайту-візитки англійською мовою.

З іншими вимогами до заявки на реєстрацію можна ознайомитися за посиланням: https://epo.org.ua/instruktsiya-po-korystuvannyu-osobystym-kabinetom/#sourcing.

Ознайомитися із структурою та наповненням сорсингової платформи можна за посиланням: https://epo.org.ua/en/ukranian-suppliers/.

За додатковою інформацією можна звернутись до фахівця Офісу Валентини Ляшенко за електронною адресою: [email protected].

Корисні посилання