Рада оборони Каланчацького району підбила підсумки роботи

29.12.2014 00:50:00

Під кінець року, 23 грудня, у районній державній адміністрації відбулося чергове засідання Ради оборони Каланчацького району, під час якого було розглянуто виконання протокольного рішення від 25 листопада 2014 року № 3. Зокрема, на минулій нараді було поставлено ряд завдань, виконання яких були спрямовані на покращення готовності військових формувань на території Каланчацького району до проведення опалювального сезону 2014-2015 років

Під кінець року, 23 грудня, у районній державній адміністрації відбулося чергове засідання Ради оборони Каланчацького району, під час якого було розглянуто виконання протокольного рішення від 25 листопада 2014 року № 3. Зокрема, на минулій нараді було поставлено ряд завдань, виконання яких були спрямовані на покращення готовності військових формувань на території Каланчацького району до проведення опалювального сезону 2014-2015 років. У вирішенні зазначених завдань було здійснено ряд заходів:
1. Районною державною адміністрацією спільно з органами місцевого самоврядування та організаціями району забезпечено розміщення певного військового підрозділу в приміщенні загальноосвітньої школи с. Бабенківка Друга. Запущено в дію систему опалення, здійснено підключення приміщення до електричних мереж, організовано водопостачання.
2. Протягом останніх тижнів військовим підрозділам підвозилися лісоматеріали, електрообладнання, продукти харчування, медикаменти та інші предмети першої необхідності. За сприяння районної державної адміністрації Херсонською академією неперервної освіти (ректор – Зубко Анатолій) було доставлено повний мікроавтобус продуктів харчування та теплого взуття. В нові місця дислокації забезпечено поставку одного КАМАЗу брусу, цвяхів, бойлера, електродів, фарби та інших малоцінних і швидкозношуваних предметів. По мірі можливостей здійснюється пошук та поставка запчастин, наприклад, стартер та       200 літрів мастила. Нововоронцовською районною державною адміністрацією вже вчетверте підвезено на блокпост поблизу с. Каїрка теплий одяг, продукти харчування та інші предметів згідно заявок військових. Долучаються до допомоги військовим і сільські голови. Особливо необхідно відмітити роботу Червоночабанського, Привільського, Гаврилівського, Олександрівського та Роздольнеського сільських голів, які долучилися до підтримки військових до Дня Збройних Сил України. Навчальні заклади району проводять благодійні акції зі збору коштів та предметів першої необхідності для забезпечення потреб особового складу військових формувань.
Водночас голова райдержадміністрації Іван Гончарський наголосив на тому, що допомога нашим військовим надходить від Дніпропетровської, Полтавської, Житомирської областей, міст Каховка та Херсон.
3. Каланчацьким РВ УМВС України у Херсонській області проводяться додаткові відпрацювання з питання виявлення місць несанкціонованої, роздрібної торгівлі алкогольних виробів та вживаються заходи по боротьбі з вирубки лісопосадок на території Каланчацького району. 
4. Районною державною адміністрацією розпочато роботу по забезпеченню потреб військових формувань дровами за 99 тис.грн., виділених депутатами Каланчацької районної ради з районного бюджету. Для поставок лісоматеріалів укладено договір з приватним підприємцем Пацаєм Сергієм. Станом на 22 грудня 2014 року прикордонникам згідно заявок поставлено 60 м.куб. лісу. З 25 грудня 2014 року розпочнуться поставки дров до підрозділів оперативного мобільного угруповання «Полісся» – буде доставлено 27 м.куб. 
Також на засіданні акцентували увагу на обмеженні проведення земельних та будівельних робіт в межах сурової охоронної зони Північно-Кримського каналу.
До Каланчацької районної державної адміністрації надійшов лист від Управління Північно-Кримського каналу щодо проведення будівельних та земельних робіт в межах суворої водоохоронної зони, наслідки яких при умові відновлення водопостачання до тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, можуть призвести до аварійної ситуації на споруді. Враховуючи вищезазначене та з метою збереження цілісності дамб, було вирішено обмежити проведення земельних робіт в межах русла Північно-Кримського каналу, або проводити їх узгодження з відповідальними фахівцями Управління.
Під час наради виступили голови Мирненської, Гаврилівської та Червоночабанської селищної, сільської рад з проханням до військових узгоджувати з ними маршрути щодо пересування по населеним пунктам з метою збереження автодоріг і доріг міст.
За результатами засідання вирішено ряд організаційних питань, надано відповідні рекомендації та доручення. 
На завершення наради Іван Гончарський привітав військових з наступаючими новорічними святами, побажав їм мирного неба, міцного здоров’я, щастя, оптимізму та здійснення мрій і сподівань.

Корисні посилання