Спартакіада допризовної молоді

04.04.2018 16:11:44
Спартакіада допризовної молоді

З метою залучення допризовної молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом 04 квітня 2018 р. на стадіоні «Авангард» відбулася районна спартакіада допризовної молоді. Юнаки 2001 р. н. і молодше змагалися з 3-х видів програми в особистому і командному заліку.

З бігу на дистанції 100 метрів перше місце посів Шапоняк Владислав із Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ст.. У підтягуванні на перекладині однакові найкращі результати показали Восков Артем та Вівсюк Микола з Каїрської ЗСО. У метанні гранати з однаковими результатами переможцями стали Лапінський Ігор із Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Дишловенко Олександр з Червоноперекопської ЗОШ І-ІІІ ст.

За сумою результатів у всіх видах програми І місце посів Восков Артем з Каїрської ЗСО, на ІІ місці опинився Лапінський Ігор з Федорівської ЗОШ І-ІІІ ст.., і замкнув трійку призерів Натарін Данило з Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ст.

У командному заліку переможцем стала команда юнаків Каїрської ЗСО, на другому місці юнаки Роздольненської ЗОШ І-ІІІ ст.і на третьому - команда юнаків Кам’янського НВК.

За підсумками змагань команді-переможниці було вручено перехідний кубок і диплом 1 ступеня, а командам призерам змагань - дипломи відповідних ступенів. Переможці та призери в окремих видах програми нагороджені дипломами і пам’ятними медалями від відділу освіти Каховської районної державної адміністрації.

Корисні посилання