Сплановано роботу на поточний тиждень

30.11.2015 12:01:29
Сплановано роботу на поточний тиждень

Розпочато апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації з питання завершення планування роботи на грудень 2015 року та внесення остаточних корективів до електронного плану-календарю.

Звертаючи увагу усіх пристуніх керівник апарату обласної державної адміністрації  повідомив, що протягом тижня робочою групою обласної державної адміністрації буде проведено співбесіди з керівниками її структурних підрозділів стосовно оптимізації структури та скорочення чисельності працівників, у тому числі реорганізації структурних підрозділів апарату обласної державної адміністрації.

Також, обговорено поточні та проблемні питання, які потребують вирішення. Зокрема, підготовка до заходів з нагоди Дня Збройних сил України та організація особистого прийому громадян головою обласної державної адміністрації.

Завершуючи засідання Володимир Клюцевський поінформував усіх присутніх стосовно результатів участі у семінарі-круглому столі із заступниками голів, заступниками голів – керівниками апарату, керівниками апарату обласних та Київської міської державної адміністрації на тему: “Про деякі напрями організаційного забезпечення діяльності місцевих державних адміністрацій в сучасних умовах”, що відбувся напередодні в м.Києві.

Корисні посилання