Старт курортного сезону

18.04.2016 11:07:27
Старт курортного сезону

12 квітня 2016 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віктора Турика відбулась розширена нарада з питань підготовки  Скадовського району до оздоровчого сезону 2016 року. Участь у нараді взяли  керівники оздоровчих закладів, підприємці, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та служб району.

На початку свого виступу Віктор Ананійович привітав присутніх з початком курортного сезону, побажав, щоб сезон пройшов позитивно та на вищому рівні, а гості міста їхали з відпочинку із бажанням повертатись до нас знову і знову.

Також, до виступу приєднався перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павленко, який наголосив, що починаючи з початку поточного року  проведено низку заходів щодо розвитку туристичної галузі Скадовського району, а саме —  представлення нашого краю на міжнародних виставках не лише на території України, а й за її межами, налагоджено співпрацю з туристичними асоціаціями та досягнуто домовленість про проведення фестивалів протягом курортного сезону на території району.

У ході наради Віктор Турик наголосив, що в поточному сезоні буде зменшено кількість перевірок оздоровчих закладів та спрощено їх регламент, а також представив присутнім відповідальних осіб за підготовку до оздоровчого сезону від районної державної адміністрації — головних спеціалістів відділу економічного розвитку, інвестиційної діяльності та туризму — Артема Артеменка та Олега Малашкова, профільною галуззю яких є розвиток туризму у Скадовському районі.

Представники районних служб та відомств, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації довели до відома керівників оздоровчих закладів основні завдання, які будуть спільно вирішуватись в поточному оздоровчому сезоні, ознайомили із можливостями надання допомоги в роботі.

Злагоджені дії районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та керівництва оздоровчих закладів будуть спрямовуватись на якісну підготовку до проведення нового оздоровчого сезону та буде зроблено все для сприяння покращенню умов оздоровлення та відпочинку, приваблення нових туристичних потоків, розвитку району.

Дивлячись на бадьорий настрій та амбіції присутніх, можна з упевненістю сказати, що Скадовський район готовий гідно зустріти відпочиваючих та гостей не лише нашої країни, а й з інших країн світу.

Корисні посилання