Старт Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

16.11.2017 07:05:02

11 листопада 2017 року розпочалися щорічні інтелектуальні змагання – Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів. І традиційно старт відбувся з географії та інформатики. Малокаховська школа вкотре привітно зустріла юних інтелектуалів – п’ятдесят чотири знавці географії та одного учасника олімпіади з інформатики.

За рішенням журі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії визначено дев’ятнадцять переможців. Найбільш результативними були учні 10 класу - найкращий абсолютний результат показав і здобув диплом першого ступеня Ігнат Купальний, учень Семенівського НВК (учитель Олег Пелагеча), також диплом І ступеня виборола Тетяна Барієва, учениця 10 класу Малокаховського НВК (учитель Наталія Черепанова). В 7 класі кращий результат і ІІ місце здобув Кіріл Разумєй, учень Червоноперекопської школи (учитель Ірина Виноградова), в 8 класі – Олександра Мудра та Кіріл Шайко, учні Любимівської школи №1 (учитель Марія Гордієнко), в 9 класі Анастасія Сахарова, учениця Малокаховського НВК (учитель Наталія Черепанова) та в 11 класі – Олена Зик, учениця Червоноперекопської школи (учитель Ірина Виноградова). Отже здобутками знавців географії стали 2 перших, 9 других та 12 третіх місць! Вітаємо переможців, їх учителів і батьків!

В команду району для участі в обласній олімпіаді з географії увійшли: Ігнат Купальний та Мельник Аміна учні 10 класу Семенівського НВК (учитель Олег Пелагеча); Кіріл Шайко, учень 8 класу Любимівської школи №1 (учитель Марія Гордієнко); Анастасія Сахарова, учениця 9 класу Малокаховського НВК (учитель Наталія Черепанова) і Каріна Денгаузер, учениця 9 класу Федорівської школи (учитель Віта Пащук). Бажаємо нашим інтелектуалам якісної підготовки та високих результатів в обласному етапі змагань!

Корисні посилання