Сторони укладеної на Форумі Угоди будуть спільно діяти задля зміцнення економіки Херсонщини

01.10.2013 18:33:00

Облдержадміністрація і Всеукраїнська громадська організація «Український союз промисловців і підприємців» уклали Угоду про співробітництво

У ході VII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток» було укладено Угоду про співробітництво між обласною державною адміністрацією та Всеукраїнською громадською організацією «Український союз промисловців і підприємців».

Таким чином, Сторони  Угоди будуть спільно діяти в питаннях активізації процесів зміцнення економіки Херсонської області та підвищення соціальної відповідальності бізнесу.
Співпраця ж Сторін, зокрема, включає в себе: проведення заходів, спрямованих на створення найсприятливіших умов для розвитку промисловості і підприємництва в регіоні, координацію дій, спрямованих на зростання економічного потенціалу регіону. 
Крім цього, співпраця включає також співробітництво з питань розробки та впровадження інвестиційної стратегії як дієвого інструменту реалізації економічного зростання та залучення в межах компетенції інвестицій, а також – структурної перебудови економіки і підтримки вітчизняного товаровиробника.

Корисні посилання