Стосовно публікації в обласній газеті «Гривна» № 31 від 31 липня 2019 року «Слуга народа», послужи народу!»

31.07.2019 13:35:52

До відділу роботи із зверненнями громадян апарату Херсонської обласної державної адміністрації 29 та 30 липня  2019 року по телефону звернулась журналіст газети «Гривна» щодо запису на особистий прийом до голови обласної державної адміністрації Гусєва Ю.В. родиниЗаставських та висвітлення інформації по організації прийому громадян керівництвомобласної державної адміністрації.

Під час розмови поінформовано, що відповідно до Порядку особистого прийому громадян посадовими особами Херсонської обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 04 березня 2019 року № 182, попередній запис громадян здійснюється під час звернення громадянина до відділу. Тому для запису на особистий прийом гр.Заставській Д.В. необхідно зателефонувати або звернутися особисто. На веб-сайті обласної державної адміністрації в розділі «Звернення громадян» розміщена необхідна інформація, про що також було поінформовано.

Гр.Заставська Д.В. у 2019 році до Херсонської обласної державної адміністрації не зверталась. На звернення направлене з Кабінету Міністрів України громадянці надано відповідь.

31 липня 2019 року гр.Заставська Д.В. вперше особисто звернулась по телефону та її записано на черговий особистий прийом до голови обласної державної адміністрації Гусєва Ю.В., який планується 13 серпня 2019 року.

Корисні посилання