Стратегія та тактика поведінки молоді на ринку праці в сучасних умовах

08.10.2019 05:52:21
Стратегія та тактика поведінки молоді на ринку праці в сучасних умовах

Серед проблем, що заважають молоді бути успішними при працевлаштуванні є відсутність розуміння важливості планування власної професійної кар’єри, відсутність вмінь формулювати та досягати цілі.

Формування стратегічного мислення в контексті професійної самореалізації може стати конкурентною перевагою на сучасному ринку праці. Особливо актуально це для молоді, яка  знаходиться тільки на початку свого професійного становлення.

Саме з метою спонукати молодь до аналізу внутрішніх та зовнішніх ресурсів для зайнятості та набуття економічної незалежності було проведено семінар-тренінг «Стратегія та тактика поведінки молоді на ринку праці в сучасних умовах» у Верхньорогачицькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Разом з досвідченим тренером Інною Сергеєвою учасники не тільки навчилися актуалізувати внутрішні ресурси, аналізувати зовнішнє середовище, шукають шляхи досягнення своїх цілей, але й усвідомили свою відповідальність за  своє матеріальне становище, як результат економічної активності.

Корисні посилання