Студентам Нової Каховки розповіли про особливості сучасного ринку праці

16.12.2013 21:56:00

На виконання завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту спільно з Новокаховським міським центром зайнятості для студентів Новокаховського професійного електротехнічного ліцею та Новокаховського вищого професійного училища №16 було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Професійне самовизначення молоді на шляху до працевлаштування»

На виконання завдання Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту спільно з Новокаховським міським центром зайнятості для  студентів Новокаховського професійного електротехнічного ліцею та Новокаховського вищого професійного училища №16 було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Професійне самовизначення молоді на шляху до працевлаштування». Засідання відкрив керуючий справами виконавчого комітету Василь Акуленко, який зазначив, що: «Сьогодні у вас один із найважливіших життєвих періодів, адже вибір професійного шляху значною мірою визначає долю людини та його життєвий шлях». 

Спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Новокаховського міського центру зайнятості Ольга Гладченко ознайомила студентів з особливостями сучасного ринку праці, можливостями кар’єрного росту та основними джерелами вакансій. Надала інформацію про офіційні сайти для пошуку роботи, переваги Інтеренет-ресурсів, додаткові можливості щодо самопрезентації, зокрема, рекомендації та правила складання резюме. Крім цього цікавими для молоді виявились питання техніки спілкування з роботодавцями, підготовки та проходження співбесід з потенційними роботодавцями.
Спеціалісти відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради Вікторія Костенко та Тетяна Калан поінформували студентів з питань безпечного та легального працевлаштування за кордоном. 
Захід проходив у вигляді діалогу, дуже жваво та цікаво, молодь брала активну участь в обговорюванні актуальних питань щодо пошуку роботи та самореалізації на ринку праці. Студенти переглянули також фільм «Жертви мовчання», по закінченню якого обговорили проблеми безпечного працевлаштування.
По закінченню засідання «круглого столу», організатори побажали студентам, перед якими незабаром постане питання пошуку першого місця роботи, бути активними, ініціативними, цілеспрямованими, та досягти бажаного успіху в працевлаштуванні.

Корисні посилання