Сучасний світ: діти і книги

12.10.2018 14:15:38
Сучасний світ: діти і книги

 

Кожна  книга здатна не лише інформувати дітей про події, а й дарує яскраві емоції, фантазії, мрії, та незабутні враження. Занурення в книгу – це посилена робота уяви. Учені дійшли до висновку, що читання покращує інтелектуальні здібності і позитивно впливає на фізичне і психічне здоров’я людини, зокрема і дитини.

Щоб діти зростали в дружбі з книгою, працівники  комунального закладу «Нововоронцовська центральна районна бібліотека» Наталя Сисенко та Людмила Куковінець  намагаються з раннього дитинства створити для юних читачів у закладі атмосферу загадковості, інтересу та гри. Кожну зустріч в закладі перетворюють в незвичну казкову подорож, яка має тему та ідею  доносити в прийнятний і цікавий, але в першу чергу зрозумілий, малечі спосіб прищеплюють любов до літератури. Не став виключенням і черговий візит до бібліотеки 10 жовтня 2018 року вихователя  Нововоронцовського дошкільного навчального закладу "ясла-садок" №1 Любові Медведєвої зі своїми вихованцями.

Діти були здивовані чарівним появленням «котика», персонажа  улюблених  казок.  Вони захоплено слухали казки, відповідали на питання, з задоволенням спільно з ним ловили «мишеняток», танцювали веселі таночки.

Гарним підсумком стали чудовий настрій  дітлахів і їх бажання приходити до бібліотеки знову і знову.

 

Корисні посилання