Святий Миколай прийшов до дітлахів Каховщини

20.12.2017 07:45:55

Майже цілий рік усі ми – й дорослі, й малята з нетерпінням очікуємо зимові свята. Вони несуть із собою веселощі та розваги, співи та танці, театралізовані дійства. День Святого Миколая, яке ми відзначаємо 19 грудня, це символ доброти, любові та тепла. В цей день діти за добрі справи отримують подарунки від Миколая, а дорослі чекають здійснення мрій та задумів.

З нагоди свята до районного будинку культури ім.Фрунзе  завітали на гостини на театральну виставу із сюжетно-ігровою програмою «Святий Миколай, до нас в гості завітай!» дітлахи, які потребують особливої уваги та піклування зі шкіл району.

Яскраві емоції переповнювали дітей ще до початку заходу. У фойє районного Будинку культури їх зустрічали яскраві ялинки, зроблені власноруч учнями шкіл району, які створювали атмосферу чарівної казки, радості та добра.

Далі дійство проходило у глядацькій залі, де запрошені поринули у фантастичний світ новорічних пригод, герої яких надзвичайно дивували та радували малечу.

Гостей радо зустрічали господарі свята – бешкетники Чубрик та Бублик. На сцені в конкурсах, іграх та естафетах завзято змагалась малеча, і кожен  глядач в залі відчував себе у вирії подій, беручи активну участь у дійстві, що розгорталось на сцені. А зі сцени лунали новорічні та різдвяні вірші та пісні, жарти, а також найщиріші привітання зі святом Святого Миколая та побажання добра, миру, злагоди всім присутнім.

Так ми створили свято і позитивну атмосферу для дітей в день чудового свята, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери і всілякі приємні сюрпризи коли всі і діти і дорослі вірять в диво, в здійснення бажань і мрій.

Цього дня, за підтримки служби у справах дітей та відділу освіти районної державної адміністрації, підтримуючи традицію дітям, які потребують особливої уваги та підтримки, вручено пакунками з солодощами.

Саме, завдяки прагненню дорослих подарувати дітям радість, допомогти повірити в чудо, в здійснення бажань і мрій, у їхніх серцях ще довго пануватиме віра в чудеса Святого Миколая.

Корисні посилання