Святкові вітання людям благородної професії

05.10.2018 12:34:09
Святкові вітання людям благородної професії

Щороку, у першу неділю жовтня по всій Україні святкують своє професійне свято працівники освітньої галузі. Так, 04 жовтня у Великоолександрівському районному будину культури відбулися урочисті заходи до Дня працівників освіти,  вітальним словом до присутніх виступили голова районної державної адміністрації Ігор Цвігуненко та голова районної ради Світлана Гречана. За традицією кращим представникам професії цього дня було вручено грамоти та подяки. Щирими оплесками колеги та гості свята вітали нагороджених.

Осторонь привітань, звичайно, не залишилися начальник відділу освіти районної державної адміністрації Олександр Салтан та голова профспілкового комітету Лариса Зима, котрі нагородили та поздоровили своїх коллег.

Аматори Великоолександрівського РБК не залишили нагоди аби вшанувати тих, хто вкладає в наших дітей розум, серце і душу. Найщиріші вітання звучали від вихованців Дитячої школи мистецтв, Центру дитячої та юнацької творчості та хореографічну композицію подарували вихованки зразкового колективу спортивно-естрадного танцю «Багіра Плюс…»

Корисні посилання