Святковий захід у Стрілківському ясла-садку «Ластівка»

10.05.2019 14:02:28
Святковий захід у Стрілківському ясла-садку «Ластівка»

Любов до Вітчизни починається з любові до рідного краю – місця, де людина народилася і провела дитячі роки свого життя, адже людина – це дзеркало свого народу, середовища, в якому вона проживає.

З метою виховання у дітей любові до рідного краю, традицій та дружніх відносин між українською та кримськотатарською культурами

6 травня 2019 року у Стрілківському ясла-садку «Ластівка» відбулося свято «Подорож рідним краєм» та відкриття музею українського та кримсько - татарського побуту.

На святі були присутні поважні гості: заступник голови Генічеської районної державної адміністрації  Гульнара Бекірова, начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Попова, Стрілківський сільський голова Олександр Пономарьов, методист Генічеського районного методичного кабінету Ірина Пислар, директор Стрілківської загальноосвітньої школи Наталя Ковалевич, заступник директора з навчально-виховної роботи Стрілківської загальноосвітньої школи Наталя Кукол та батьки вихованців садочку.

Діти у яскравих національних костюмах показали красу рідного краю за допомогою віршів, танців та інсценувань. Кожен виступ юних артистів супроводжувався вдало підібраною відео трансляцією.

Відкриття музею українського та кримськотатарського побуту розпочалося з урочистих слів завідувача закладу дошкільної  «Ластівка» - Світлани Знаменської, яка прочитала наказ про  призначення наставника – хранителя музею, який має зберігати та примножувати експонати,   прищеплювати любов до рідного краю та свого народу. Урочисте відкриття музею було покладено на поважних гостей: Гульнару Бекірову, Ірину Попову та Олександра Пономарьова, які перерізали червону стрічку.     

Музей поділено на дві частини, де поєднані дві культури українська та кримськотатарська.  Там є і предмети побуту двох народів, які живуть пліч – опліч багато років. Хай щастить нашим народам, нехай добрі зерна дають прекрасні сходи! Музей буде сприяти вихованню у малюків  поваги не тільки до культури свого народу, але і традицій  народу, який живе поруч.


 

Корисні посилання