Свято "Останнього дзвоника" влаштували в театрі Куліша

01.06.2021 20:06:22
Свято "Останнього дзвоника" влаштували в театрі Куліша

Сьогодні у Херсонському обласному академічному музичному-драматичному театрі ім. М.Куліша відбулося свято «Останнього дзвоника» для учнів та випускників НВК «Школа гуманітарної праці».

Зі святом випускників та педагогічний колектив навчального закладу привітав заступник голови облдержадміністрації Андрій Шибаєв: 

«Шановні випускники, у вашому житті розпочинається зовсім інший дорослий, проте цікавий етап. Тому бажаю вам ніколи не здаватися, а завжди йти впевнено вперед, здобувши професію своєї мрії.  Ваша школа має гарний девіз, тож, завжди дотримуйтесь його та робіть свої зірки яскравішим».

За майже 30 років свого існування єдина авторська школа Херсонщини випустила у доросле життя тисячі успішних та талановитих херсонців. Лише впродовж 2020-2021 навчального року, 9 учнів ШГП стали переможцями МАН, обласних та всеукраїнських конкурсів, і навіть отримали стипендію Президента України за перемогу в конкурсі з української мови ім. Т.Г. Шевченко. 

Для усіх гостей свята виступили талановиті вихованці школи, які підготували концертну програму зі співами та хореографічними постановками. Традиційно до привітань долучилися і артисти музично-драматичного театру.

Cвяткове дійство за традицією закінчилося гімном НВК «ШГП».Корисні посилання